Jesteśmy profesjonalnym warsztatem samochodowym zajmującym się diagnostyką i naprawą samochodów osobowych i dostawczych. Naprawą układów klimatyzacji ,geometrią kół oraz wulkanizacją opon.

Najwyższą jakość usług oraz sprawną i fachową obsługę, zapewniamy dzięki wykorzystaniu profesjonalnego, specjalistycznego sprzętu oraz nowoczesnych narzędzi i urządzeń diagnostycznych takich jak tester diagnostyki komputerowej PDL 5500, maszyną do geometrii 3D HARTMANN.

Sukces zawdzięczamy przede wszystkim naszym pracownikom – czyli specjalistom, którzy w umiejętny i skuteczny sposób połączyli swoją pasję i miłość do motoryzacji, z profesjonalizmem i wieloletnim doświadczeniem zdobytym w branży motoryzacyjnej.

Zakres naszych usług:

  • Diagnostyka komputerowa
  • Naprawy układów benzynowych i diesla
  • Układów hamulcowych
  • Układów zawieszenia
  • Układów wydechowych
  • Klimatyzacją
  • Geometrią 3D
  • Wulkanizacją

Mechanik samochodowy – Wrocław Psie Pole

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że branża motoryzacyjna cały czas się rozwija. Z tego powodu nieprzerwanie podwyższamy nasze kompetencje, by być w stanie poradzić sobie z najbardziej skomplikowanymi zadaniami. Stosujemy nowoczesne techniki naprawcze i wykorzystujemy profesjonalne akcesoria.

Wiemy, że funkcjonowanie bez samochodu jest trudne, zwłaszcza jeśli pojazd używany jest codziennie. Przez to zawsze staramy się naprawić auto tak szybko, jak to możliwe. Nie wpływa to oczywiście na nasz profesjonalizm – zazwyczaj po uporaniu się z usterką dokonujemy diagnostyki i przeglądu naszej pracy, by klient miał pewność, że otrzyma sprawny samochód.

Potrzebujesz skorzystać z usług mechanika samochodowego we Wrocławiu (Psim Polu)? Zapraszamy do naszego warsztatu. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami części samochodowych. Wiemy, jak istotna jest jakość komponentów pojazdu, sprowadzamy wyłącznie te, które będą długo spełniały swoje zadanie. Auto jest skomplikowaną maszyną, dlatego w razie wielu usterek wyłącznie sprawdzony mechanik samochodowy będzie w stanie dokonać skutecznej diagnozy pojazdu, a tym samym zapewnić właściwą naprawę.

Jesteśmy przekonani, że niezależnie od rodzaju usterki, nasz mechanik samochodowy we Wrocławiu (Psim Polu) poradzi sobie z naprawą Państwa samochodu. W razie pytań oferujemy profesjonalne doradztwo. Możemy zaproponować sprawdzone oleje i części do danego pojazdu, wycenę poszczególnych usług, jak i samego auta pod kątem jego stanu technicznego.