Mechanika

Nasza wykwalifikowana załoga zapewni wysoką jakość obsługi Państwa auta. Nasz personel sam wyceni, sprowadzi i wymieni potrzebne części.

Współpracujemy z takimi hurtowniami jak INTER CARS , AD ORAZ HART. Posiadamy nowej generacji tester do diagnostyki samochodowej renomowanej firmy SUN PDL5500

Geometria

Geometria kół ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo, decyduje o stabilności samochodu i jego kierowalności.

Przyrząd do ustawiania geometrii kół HARTMANN i820 to jedne z najnowszych osiągnięć w dziedzinie pomiaru i ustawiania geometrii.

Wykorzystując najbardziej zaawansowaną technologię bazującą na trójwymiarowej matrycy ,urządzenie jest w stanie wykonać pełen pomiar geometrii kół samochodowych w bardzo krótkim czasie. Dodatkowo, dzięki rzeczywistej analizie obrazu w układzie trójwymiarowym (system 3D) nie jest potrzebne przeprowadzanie klasycznej kompensacji bicia obręczy.

Klimattyzacja

Oferujemy pełną obsługę klimatyzacji samochodowej, nabijanie, czyszczenie układu ozonowaniem, pełną dezynfekcję metodą ultradźwiękową i test szczelności azotem.

Każda klimatyzacja wymaga corocznego serwisu, z wymianą oleju, czynnika chłodzącego oraz filtra. Regularne przeglądy zapobiegają kosztownym awariom układu i wpływa na polepszenie sprawności klimatyzacji i zmniejszenie zużycia paliwa.

Pracujemy na stacji obsługi klimatyzacji najlepszej jakości. Texa 760R to w pełni automatyczne urządzenie najnowszej generacji pozwalające przeprowadzić cały proces obsługi klimatyzacji profesjonalnie i dokładnie. Oraz na drugim włoskim urzadzeniu marki SPIN umożliwiającym obsługe samochodów standardowych ,hybrydowych i elektrycznych.

Wulkanizacja

Specjalizujemy się w szeroko pojętym serwisie opon. Sprzedaż, wymiana, wulkanizacja opon wraz z komputerowym wyważeniem.

Pracujemy na nowym włoskim sprzęcie renomowanej marki M&B Engineering . TC528 LL to automatyczne urządzenie do demontażu opon samochodów osobowych i dostawczych. Obsługa jednoręczna poprzez pulpit sterowniczy. Ramię robocze odchylane pneumatycznie, odciskanie opony przy pomocy dźwigni z podwójną regulacją, w celu dostosowania do średnicy i szerokości koła. Specjalny kształt wyoblenia stopki montażowej chroni przed uszkodzeniem krawędzi opon typu RunFlat. Dwie prędkości obrotowe. Homologacja WDK.