klimatyzacja

Oferujemy pełną obsługę klimatyzacji samochodowej, nabijanie, czyszczenie układu ozonowaniem, pełną dezynfekcję metodą ultradźwiękową i test szczelności azotem.

Każda klimatyzacja wymaga corocznego serwisu, z wymianą oleju, czynnika chłodzącego oraz filtra. Regularne przeglądy zapobiegają kosztownym awariom układu i wpływa na polepszenie sprawności klimatyzacji i zmniejszenie zużycia paliwa.

Pracujemy na stacji obsługi klimatyzacji najlepszej jakości. Texa 760R to w pełni automatyczne urządzenie najnowszej generacji pozwalające przeprowadzić cały proces obsługi klimatyzacji profesjonalnie i dokładnie. Oraz na drugim włoskim urzadzeniu marki SPIN umożliwiającym obsługe samochodów standardowych, hybrydowych i elektrycznych.

Serwis i nabijanie klimatyzacji – Wrocław Psie Pole

Nasi doświadczeni pracownicy z łatwością poradzą sobie nawet z poważnymi usterkami. Klimatyzacja może zostać uszkodzona z różnych powodów. W każdym przypadku kierujemy się profesjonalizmem, korzystamy ze sprawdzonych części zamiennych i technik naprawczych, co pozwala szybko uporać się z problemem. Oferujemy serwis klimatyzacji samochodowej we Wrocławiu (Psim Polu) i okolicach.

Dobrze mieć świadomość, że nieserwisowana klimatyzacja może być niebezpieczna dla zdrowia. W klimatyzatorze mogą rozwijać się bowiem pleśń i grzyby. Wdychanie powietrza wyemitowanego przez takie urządzenie może więc powodować problemy z układem oddechowym.

Klimatyzacja samochodowa Wrocław Psie Pole

Zależy nam na jakości, dlatego po wykonanej pracy dokonujemy potrzebnych testów. Dzięki temu mogą Państwo mieć pewność, że klimatyzacja samochodowa będzie działała poprawnie. Możemy wymienić poszczególne elementy, przeczyścić układ, sprawdzić jego wydajność. Dochodzi do tego nabijanie klimatyzacji we Wrocławiu (Psim Polu) i inne usługi w tym zakresie. Możemy pomóc także za sprawą profesjonalnego doradztwa.

Problemy z klimatyzacją znacznie zmniejszają komfort przebywania w samochodzie. Zwłaszcza podczas upalnego lata. Co więcej, w takim czasie wysoka temperatura w pojeździe może prowadzić do szybszego zmęczenia kierowcy, tym samym zmniejszając jego bezpieczeństwo na drodze.

Zapraszamy do skorzystania z oferty!

2