wulkanizacja

Specjalizujemy się w szeroko pojętym serwisie opon. Sprzedaż, wymiana, wulkanizacja opon wraz z komputerowym wyważeniem.

Pracujemy na nowym włoskim sprzęcie renomowanej marki M&B Engineering . TC528 LL to automatyczne urządzenie do demontażu opon samochodów osobowych i dostawczych. Obsługa jednoręczna poprzez pulpit sterowniczy. Ramię robocze odchylane pneumatycznie, odciskanie opony przy pomocy dźwigni z podwójną regulacją, w celu dostosowania do średnicy i szerokości koła. Specjalny kształt wyoblenia stopki montażowej chroni przed uszkodzeniem krawędzi opon typu RunFlat. Dwie prędkości obrotowe. Homologacja WDK.

Serwis ogumienia – Wrocław Psie Pole

Samodzielna wymiana opon związana ze zmieniającymi się porami roku może być dość problematyczna ze względu na konieczność poświęcenia czasu i energii. Wymiana ta musi jednak zostać wykonana z uwagi na bezpieczeństwo własne i innych uczestników ruchu drogowego. Z tego powodu serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty – chętnie wymienimy opony w Państwa samochodach.

Wulkanizacja – Wrocław Psie Pole

Opony samochodowe mogą się uszkodzić, a nie są tanie, dlatego w niektórych przypadkach znacznie lepiej jest poddać je naprawie, zwłaszcza jeżeli doszło do drobnych usterek. Dostępna w naszym warsztacie we Wrocławiu (Psim Polu), wulkanizacja nie potrwa długo, a przywróci oczekiwane właściwości ogumienia. Swoją ofertę kierujemy do klientów z Wrocławia.

Opony samochodowe Wrocław Psie Pole

Trzeba mieć świadomość, że dobre opony zwiększają bezpieczeństwo na drodze, a także komfort jazdy. Z tego powodu warto dbać o to, by nie doprowadzić do starcia bieżnika, jak i innych uszkodzeń ogumienia. W kryzysowych sytuacjach możemy pomóc, na przykład wymieniając komplet w szybkim tempie!

Posiadamy w swojej ofercie różnego rodzaju opony samochodowe. Korzystamy z produktów wysokiej jakości, dlatego klient może zawsze mieć pewność, że zamontowane w jego pojeździe ogumienie będzie długo spełniało swoje zadanie, zapewniając komfort jazdy i bezpieczeństwo na drodze.

Pracują dla nas doświadczeni specjaliści. Korzystamy z profesjonalnych narzędzi i produktów, dlatego mogą Państwo mieć pewność bezpieczeństwa swojego samochodu. Zapewniamy serwis ogumienia we Wrocławiu (Psim Polu), zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zrzut ekranu 2016-06-22 16.19.35